Hakkımızda

Kurumsallık, Yaratıcılık ve Tutku

DusEnstitusu Aktiviteleri

Düş Enstitüsü’nün 12 yıllık başarısının ardında kurumsal çalışma anlayışı, yaratıcılık, işini heyecanla ve tutkuyla yapma isteği vardır. Yaptığımız her aktivitede çalışanların farkındalıklarını yükseltirken aynı zamanda onları mutlu etme yani motivasyonu yükseltme anlayışını birleştirmeye çalışırız.

Her aktivite yeni bir heyecan, yeni bir yolculuk ve yeni bir kazanımdır bizim için. İşimizi yaparken bu heyecanı ve mutluluğu işimize yansıtırız. Gelişme süreçlerimiz hiç bitmez. Her aktiviteden sonra kendimizi değerlendirir ve çalışma anlayışımızı bir adım yukarı taşıyacak yeniliklere kucak açarız.

İK ekiplerinden takım aktivitesi talebi geldiğinde odağımız; bunu çalışana nasıl anlatacağımızdır. Neşesi ve öğrenmesi zengin, yönetimin beklentisini karşılayan ve aynı zamanda katılımcılarımızı aktif ve yaratıcı kılacak kurgular hedefleriz. Çalıştığımız şirketi tanımaya ve kurum kültürlerini anlamaya gayret eder, önce kendimiz öğrenir, sonra katılımcıya yöneliriz.

Her takım aktivitesi, içi farklı değerlerle dolu yeni bir serüvendir. Katılımcımız için de, bizim için de.

Yaratıcı Bir Yolculuk; Aktivitelerimiz

Düş Enstitüsü olarak uyguladığımız takım aktivitelerinin çoğunluğu kendi yaratıcı ekibimizin imzasını taşır. Aktiviteyi yazar, telif haklarını alır ve uygularız. Bu sayede, aktivitelerimizi talebe en uygun şekle dönüştürebilir, gerekirse yeniden yazarız.

Yaratıcılık ve inovasyon, yaşadığımız dünyayı sürekli yeniden şekillendirmektedir. Bir aktivitenin yaratıcı olmasından daha çok, katılımcıların yaratıcılığını körükleyen, hayata karşı umudunu ve yaşam enerjisini harekete geçirici olması en büyük isteğimizdir. Böylece her gün, yeni bir “şimdi” yaratılabilir.

DusEnstitusu Aktiviteleri

Takım Aktiviteleriyle Değerleri İçselleştirme ve Oryantasyon Aktiviteleri

Düş Enstitüsü takım aktiviteleriyle, kurum değerlerinin çalışanlar tarafından içselleştirilmesinde ve yeni işe alınan ekiplerin oryantasyonunda görev alır.

Şirketlerle yıllık takım aktivitesi eğitim anlaşmaları da yaparak, tüm bir yıl çalışanların motivasyon, işbirliği, yardımlaşma ve dayanışma gibi niteliklerini geliştirerek, takım çalışması performanslarını yükseltmeyi hedefler. Katılımcımızın motivasyonu, bizim motivasyonumuzdur.

Odaklandığımız Yetkinlikler